Anytek AT66A Автомобільний відеореєстратор FULL HD
Орігінальній Anytek AT66A автомобільний відеореєстратор з якістю зйомки Full HD і функцією WDR. Даний відеореєстратор є оригінальним продуктом корейської компанії Anytek, яка спеціалізується на виробництві автомобільних відеореєстраторів найвищої ..
Mini 0805 1269P Автомобільний Відеореєстратор
Автомобільний відеореєстратор компактного розміру Mini 0805 з преміальною якістю запису 2К на процесорі Ambarella A7LA50. Mini 0805 відноситься до класу "прихованих" відеореєстраторів, оскільки його маленький розмір дозволяє зробити непомітну уста..
Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Pro + Прошивка російською мовою Автомобільний відеореєстратор
Меню данного видеорегистратора Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Pro на русском языке Плотный чехол для хранения в комплекте - П О Д А Р О К ! 70mai Smart Dash Cam Pro - видеорегистратор нового поколения, в котором сделан с упором на..
Xiaomi Yi Smart Car Dash Camera Grey
Меню ВСІХ відеореєстраторів Xiaomi Yi Smart Car англійською мовою + Кріплення на "присосці" в ПОДАРУНОК. Купуючи автомобільний відеореєстратор Xiaomi Yi Smart Dash Cam Grey в нашому інтернет магазині Ви отримуєте 2 кріплення: заводське на 3М ско..
Xiaomi Yi Smart Car Dash Camera Grey Сірий російська прошивка (2018)
Реліз 2018 року. Прошивка (меню) російською мовою. + Кріплення на "присосці" в ПОДАРУНОК. Купуючи автомобільний відеореєстратор Xiaomi Yi Smart Dash Cam Grey в нашому інтернет магазині Ви отримуєте 2 кріплення: заводське на 3М скотчі + кріплення..
Автомобільний відеореєстратор MiJia Car DVR Full HD Camera Black Меню на англійській мові
Автомобільний відеореєстратор MiJia Car DVR Camera Black з меню англійською мовою Завантажено останню версію офіційної прошивки англійською мовою 2018 року Відмінна нічна зйомка завдяки новому сенсору SONY IMX323 CMOS Full HD - фізичний роз..

Як купити правильний відеореєстратор і не помилитися?

Реєстратор для автомобіля, з самого початку зарекомендував себе, як надійний помічник у вирішенні виникаючих на дорозі конфліктів і аварійних ситуацій. Камера завжди неупереджено записує те, що відбувається, що допомагає покарати винного і не засудити потерпілого.

Але авторегістратор купити навмання швидше не вийде - за роки існування з'явилося безліч видів і типів цього апарату, що робить покупку проблемним питанням, ніж здавалося на початку.

Види реєстраторів

Для початку, варто дізнатися, які пропонуються типи реєстраторів і чим вони відрізняються. Перше, і найважливіше відмінність, це кількість камер. Переважна більшість має всього одну камеру для запису, і при цьому записує такий відеореєстратор full hd 1080p, що безсумнівно, вельми непогано. У деяких реєстраторах вбудовані дві камери - одна для запису того, що відбувається на трасі, друга для запису того, що відбувається в салоні. Крім того існує тип відеореєстраторів, де стоїть до чотирьох камер. Такий реєстратор може охоплювати майже всю машину.

Перший тип, з однією камерою, безсумнівно, буде зручний простим автомобілістам, адже одна камера дає весь необхідний мінімум, який може знадобитися при попаданні в ДТП або іншу неприємну ситуацію. Такі відеореєстратори вже безліч років існують на ринку і зайняли найміцніші і міцні позиції, що, безсумнівно, може схиляти простого автомобіліста до вибору саме цих моделей.

Відеореєстратори з двома камерами відмінно підійдуть таксистам, адже саме для них важливо фіксувати те, що відбувається в салоні. У разі виникнення конфліктних ситуацій дебошир буде зафіксований на відео, що може послужити безпосереднім доказом в суді. Не скупіться і купіть краще такий реєстратор, якщо ви працюєте в таксі або подібних службах. Він може допомогти вам врятувати не тільки своє майно, а й ім'я чесного працівника.

Тип з безліччю камер буде зручний всім, але часом така кількість камер не завжди необхідно, та й ціна у подібних реєстраторів залишає бажати кращого. Однак, якщо вас несподівано помнуть або подряпають на іншому кінці автомобіля, то такий реєстратор стане справжнім порятунком.

Крім кількості камер, варто пам'ятати, що реєстратори відрізняються кутом огляду. Але не варто тут гнатися за широким кутом - занадто велике значення цього параметра може спотворювати зображення і сьогодення відстань на відео. Найоптимальнішим числом тут вважається кут від 100 до 120 градусів. Це вже набагато більше ніж стандартний кут огляду у дешевого реєстратора.

Бійтеся неякісних підробок, адже у них кут може бути набагато нижче необхідних параметрів - аж до 30 або 40 градусів, що значно менше ніж людський кут. Такий реєстратор може не записати найважливіше і залишити вас у дурні в разі гострої необхідності широкого кута огляду на відео.

Вибір магазину

Дуже часто магазини, що пропонують надзвичайно низькі ціни обманюють своїх покупців і видають брехню за правду. Замість заявлених реєстраторів з якісним зображенням і складанням, приходять дешеві китайські підробки відомих фірм.

Деякі шахраї йдуть далі - замість реєстратора приходить зовсім інший товар, або зовсім нічого не приходить.

Як же бути в такій ситуації? Купити відеореєстратор в Україні стало справжнісінькою проблемою, адже через велику кількість шахраїв важко зрозуміти де реальний продавець.

Як уникнути помилки

Для того, щоб не попастися на вудку шахраїв, варто користуватися послугами тільки магазинів з довгою історією, великою кількістю задоволених покупців і добрим ім'ям. Наш інтернет магазин працює з 2008 року.

Наш магазин по-справжньому пишатється тим, що поєднує в собі всі ці якості. У нас ви можете купити всі види реєстраторів. Як міні відеореєстратор, так і відеореєстратор з gps, також у нас можливо придбати прихований відеореєстратор.

Ми відкрито заявляємо, що якість нашої продукції завжди на вищому рівні, а надання гарантії забезпечить вам безпечну покупку. Крім того, терміни доставки наших товарів є дуже привабливими, чім безсумнівно не можуть похвалитися багато інтернет магазинів.

Звичайно, вирішити зробити вибір самостійно - важко. В цьому випадку кваліфікований персонал завжди готовий проконсультувати Вас у виборі потрібного девайса.

У нашому магазині авторегістратор купити київ може максимально дешево з мінімальними термінами доставки і максимальною економією.