5 дюймів GPS Pioneer M515 DVR 512MB / 8GB + AV Андроїд GPS Навігатор відеореєстратор
GPS навігатор-відеореєстратор Pioneer M515 DVR + AV з екраном 5 "дюймів Автомобільний GPS навігатор з відео реєстратором Pioneer M515DVR 5" є абсолютною новинкою на ринку професійних пристроїв для навігації і комплексних рішень для професійни..
9 дюймів GPS Pioneer PI700i DVR PRO 1GB / 16GB + AV Андроїд GPS Навігатор відеореєстратор
Автомобільний GPS навігатор з відео реєстратором Pioneer Pi700i DVR PRO є абсолютною новинкою на ринку професійних пристроїв для навігації і комплексних рішень для професійних автомобілістів і водіїв вантажівок. Індекс PRO означає 9-ти дюймовий IP..
Автомобільний GPS навігатор Pioneer 5 дюймів RAM 256mb ROM 8gb з Картами
- Яскравий, контрастний і сенсорний екран 5 дюймів, а також висока роздільна здатність дозволяють відтворити більш чітке зображення навігаційних карт, фотографій та відеороликів - Внутрішня пам'ять 8GB - Оперативна пам'ять 256MB - Роз'єм для..
GPS Pioneer Pi700i PRO (750i) + AV Андроїд GPS Навігатор з Wifi 7 дюймів 1GB 16GB
GPS навігатор Андроїд Pioneer Pi700i Pro (750i) + AV Максимальний 1Gb | 16G   Максимальна версія автомобільного GPS навігатора для вантажних і легкових автомобілів GPS навігатор Pioneer Pi700i + AV відмінно підійде водіям які хочуть о..
GPS навігатор Pioneer 4,3 дюймів з Картами Автомобільний GPS навігатор
- Яскравий, контрастний сенсорний екран 4,3 дюймів - Внутрішня пам'ять 4GB - Роз'єм під карту microSD (до 32 ГБ) - Процесор 800 MHZ - Оперативна пам'ять 128 МБ дозволяє швидко і якісно відображати карти високої деталізації 2019 року - Крім навіг..
GPS навігатор Pioneer 7 дюймів з Картами Автомобільний GPS навігатор
- Топова версія навігатора на операційній системі Windows CE 6: Оперативна пам'ять RAM 256 MB. Вбудована пам'ять ROM 8 GB. - Яскравий, контрастний сенсорний екран 7 дюймів і висока роздільна здатність 800х480 дозволяють відтворити більш точне зобр..
GPS навігатор Pioneer 7 дюймів з Картами Автомобільний GPS навігатор
- Яскравий, контрастний сенсорний екран 7 дюймів і висока роздільна здатність 800х480 дозволяють відтворити більш точне зображення навігаційних карт, фотографії та відеороликів - Внутрішня пам'ять 4GB - Роз'єм під карту microSD (до 32 ГБ) - Процес..
Pioneer M515 + AV Андроїд GPS Навігатор з Wifi
GPS навігатор Андроід Pioneer M515 + AV GPS навігатор Pioneer M515 + AV відмінно підійде водіям які хочуть отримати багатофункціональний GPS навігатор з можливістю перегляду інтернету, YouTube і установки програм. Ємнісний екран високої ..
Pioneer Pi700i + AV Андроїд GPS Навігатор з Wifi
GPS навігатор Андроід Pioneer Pi700i + AV GPS навігатор Pioneer Pi700i + AV відмінно підійде водіям які хочуть отримати багатофункціональний GPS навігатор з можливістю перегляду інтернету, YouTube і установки програм. Ємнісний екран висо..
Автомобільний GPS навігатор Pioneer 5 дюймів з Картами
- Яскравий, контрастний сенсорний екран 5 дюймів і висока роздільна здатність дозволяють відтворювати більш точне зображення навігаційних карт, фотографії та відеороликів. - Внутрішня пам'ять 4GB. - Роз'єм під карту microSD (до 32 ГБ) - Проц..
Pioneer Pi700i DVR + AV Андроїд GPS Навігатор-відеореєстратор
GPS навігатор-відеореєстратор Pioneer Pi700i DVR + AV GPS навігатор-відеореєстратор Pioneer Pi700i DVR + AV відмінно підійде водіям які не бажають бачити на лобовому склі безліч пристроїв таких як навігатори та відеореєстратори. Це створює проблем..
Pioneer M515DVR + AV Андроїд GPS Навігатор-відеореєстратор
GPS навігатор-відеореєстратор Pioneer M515 DVR + AV GPS навігатор-відеореєстратор Pioneer M515 DVR + AV відмінно підійде водіям які не бажають бачити на лобовому склі безліч пристроїв таких як навігатори та відеореєстратори. Це створює проблеми з ..
Gps Pioneer Pi700i (Pi750i) DVR PRO 1gb 16gb + AV Андроїд GPS Навігатор відео реєстратор
GPS навігатор-відеореєстратор Gps Pioneer Pi700i (Pi750i) DVR PRO + AV 1Gb Ram 16Gb Rom Максимальна версія Ram 1GB ROM 16GB GPS навігатор відео реєстратор Gps Pioneer Pi700i (Pi750i) DVR PRO + AV 1gb 16gb відмінно підійде во..
COYOTE MAGNUS 3 автомобільний трійник розгалужувач прикурювача 8-36v 15A
COYOTE MAGNUS 3 Автомобільний трійник розгалужувач прикурювача Gps Навігатор, відеореєстратор, мобільний телефон, ноутбук, та й багато інших аксесуарів супроводжують нас в автомобілі. Проблема в тому, що більшість аксесуарів або не мають бл..
7 дюймів GPS навігатор Pioneer CM84 DVR PRO 3G 1GB / 16GB + AV Андроїд GPS Навігатор-Відеореєстратор + Камера Заднього Виду
GPS навігатор-відеореєстратор Pioneer CM84 DVR 3G + камера заднього виду з екраном 6.88" дюймів Автомобільний GPS навігатор з відео реєстратором Pioneer CM84 DVR 3G + камера заднього виду і 6.88 (7) дюймовим екраном - це пристрій нового покоління ..

Купити GPS навігатор в Києві і Україні

Пропонуємо увазі наших покупців джіпіес навігатори, які вже мають кілька програм навігації і вбудовані карти України 2019 року. За бажанням клієнта встановлюємо карти Європи як для вантажних, так і легкових автомобілів. Навігатор без інтернету, працює через супутниковий сигнал. У нас можна купити в Києві GPS навігатор від сертифікованого виробника за привабливими цінами.

Оффлайн навігатор

Абсолютно всі автомобільні GPS навігатори які представлені в продажу на нашому сайті - не потребують підключенні до інтернету. Позиціонування (визначення координат) відбувається завдяки супутникового сигналу GPS які повністю безкоштовний і покриває всю земну кулю.

У навігаторах так само прісутній FM модулятор (трансмітер) - використовується для генерації FM радіо хвилі. Таким чином Ви зможете транслювати звук з GPS навігатора на стерео систему Вашого Авто. Для цього необхідно включити функцію FM модулятора в автомобільному GPS навігаторі і вибрати вільну від ефірного вішання радіо хвилю - точно таку ж радіо хвилю необхідно вибрати на магнітоли в Вашому авто. Така функція напевно стане приємним доповненням в шляху для кожного автомобіліста.

Незалежно від моделі, кожен навігатор піонер реалізується з гарантією на 6 місяців. Перш ніж надійти в продаж, ретельно тестується. Купити навігатор в Україні високої якості за низькою ціною можна у нас.

Важливо й те, що деякі моделі навігатора на андроїд без інтернету мають вбудований і робочий Bluetooth модуль. Меню використання просте, зможе розібратися навіть людина яка ніколи не використовулася автомобільними GPS навігаторами. Можливо підключити телефон і використовувати програму «вільні руки» (ця програма вже є в комплекті, завантажена і повністю готова до експлуатації). Таким чином, Ви зможете використовувати аналог «hands free». Тепер не обов'язково тримати в руках мобільний телефон для спілкування з рідними або партнерами по бізнесу, друзями. Є радіоканал між навігатором і мобільним телефоном. Продумана також і система набору номерів. На пристрої вмонтована спеціальна клавіатура, вона реагує на натискання пальцем. Мало того, обладнання синхронізується з телефонною книгою.

GPS навігатор Pioneer

При покупці навігатора з відеореєстратором, допомагаємо зробити правильний вибір відповідно до побажань клієнта і фінансовими можливостями. Відразу ж, як тільки визначилися з покупкою і зробили замовлення, посилка відправляється по Україні Новою Поштою і оплачується післяплатою при отриманні. Є можливість самовивозу в Києві.

Оскільки навігатори не працюють за допомогою підключення до Інтернету - вони працюють автономно, лише завдяки сигналу GPS від супутника, Вам не потрібно платити ніяких абонплат, оскільки доступ до GPS сигналу безкоштовний. Але у нас є деякі моделі, які мають модуль Wi-Fi, що дозволяє підключатися до всесвітньої павутини.

Крім використання безпосередньо як навігатор, можна застосовувати як програвач музики. Є вбудована програма для програвання аудіо файлів. Також деякі моделі можуть застосовуватися і як відео-плеєр. У шляху Ваші пасажири можуть розважитися переглядів відео файлів, фільмів. Підтримує багато форматів. Переглядати можете не тільки в дорозі, але і виїхавши на природу або зупинившись для відпочинку.

Є вбудована програма, яка дозволить переглядати фотографії - згадати щасливі і пам'ятні моменти життя, показати своїм супутникам. Така програма в деяких моделях також вбудована і готова до використання без будь-яких додаткових налаштувань.

Але і це ще не все. Ви зможете, зупинившись на відпочинок після довгого і виснажливого шляху, прочитати попередньо завантажені книги в електронному форматі.