Виробник: Dakota
Артикул: Dakota AHD-720
Наявність: В наявності
899 грн. 999 грн.

Доставка Оплата

  Самовивіз
  Доставка по Києву
  Доставка по Україні
  Оплата готівкою
  Онлайн оплата
  Банківський переказ
Повернення і обмін товару здійснюється протягом 14 днів з дня покупки

Універсальна AHD камера заднього виду.

Одна камера - ДВА види монтажу

При роботі камери заднього виду Dakota AHD-720 використовується тип сигналу AHD (Analog High Definition) з роздільною здатністю картинки 720P. Пристрій обладнаний нічним сенсором від компанії Silicon Optronics F02, який добре зарекомендував себе. Камера здатна працювати в повній темряві передаючи зображення на екран магнітоли. Матриці цього виробника ще з часів епохи класичного аналогового спостереження були відомі прекрасною чутливістю, що дозволяло отримувати високу чіткість і низьку шумність у нічному зображенні. Для роботи камери достатньо мінімального рівня світла 0.02 Lux.

Камера має два види монтажу в комплекті: стандартне кріплення на металевій ніжці (йменоване в народі "Метелик") а також комплект перехідників для врізного монтажу. Які дають можливість здійснення "прихованого" монтажу шляхом врізання "урівень" камери в бампер або іншу площину авто. Діаметр майбутнього отвору дорівнює стандартному отвору парктроніка – 18.5 мм. Свердло діаметром 19мм поставляється у комплекті.

Камера водонепроникна стандарту IP67. Широкий кут огляду в 170 дозволяє не упустити жодної перешкоди при задньому русі автомобіля. Кабель розміром 5.5 метрів, який є в комплекті дає можливість прокласти його через весь автомобіль.      

       

Камера заднього виду DAKOTA AHD-720 демонструє паркувальні лінії безпосередньо на зображення, що дає можливість оцінити простір ззаду машини в математичному викладі.

УВАГА! Камера заднього виду стандарту AHD. Працездатність можлива ТІЛЬКИ на пристроях здатних підтримувати даний формат (AHD - Analog High Definition)

Комплект поставки:

  • Камера заднього виду
  • Перехідник для врізання в бампер
  • Металеве кріплення типу "метелик"
  • Кабель для прокладання по салону авто 5.5 метрів
  • Кріпильні шурупи - 2 шт
  • Свердло 19мм

 

Icon
проф. Консультація і підбір
Icon
Оплата при отриманні
Icon
Відправляємо в день замовлення