G10S Аеро пульт (Аеро миша) з голосовим управлінням для Андроїд смарт тв приставок
Аэропульт с микрофоном G50S – один из самых удачных аэро пультов из представленных на рынке Украины. Модель воплотила в себе все наработки предыдущих моделей, G10S, G20S а так же G30S. Пульт с гироскопом и микрофоном G50S имеет необходимую ширину..
G10S Аеро пульт (Аеро миша) з голосовим управлінням для Андроїд смарт тв приставок
Новий аеропульт G10S прекрасно підходить для дистанційного керування цілою низкою електронних пристроїв, таких як комп'ютери, медіаплеєри, смартпроектори і інші. За допомогою цього пульта можна управляти практично будь-яким сучасним гаджетом з можлив..
Адаптер HDMI-VGA перехідник для підключення Смарт ТВ Приставки до монітора з VGA входом
Як підключити андроїд смарт тв приставку до монітора через VGA Даний конвертер перетворює цифровий HDMI сигнал, в аналоговий VGA відео сигнал. Maĸcімaльна роздільна здатність, пpи цьому -  1080p (1920 × 1080). Таким чином ви можете підключити..
Сонцезахисний-Антибліковий козирок для Gps навігатора 5 дюймів
- Простий у використанні і установці - Чи не створює перешкод для приймача - Чи не закриває екран Gps навігатора - Чи не заважає кнопок - Підійде до будь-яких навігаторів з розміром екрану 5 дюймів     Cолнцезащитны..
Сонцезахисний-Антибліковий козирок для Gps навігатора 7 дюймів
- Простий у використанні і установці - Чи не створює перешкод для приймача - Чи не закриває екран Gps навігатора - Чи не заважає кнопок - Підійде до будь-яких навігаторів з розміром екрану 7 дюймів     Cолнцезащитны..
Кабель для підключення Смарт ТВ Приставки через тюльпани
Кабель AV 3.5mm - 3RCA для підключення Андроїд Смарт ТВ приставки до телевізора в якому відсутній вхід HDMI. Сучасні Смарт ТВ приставки комплектуються тільки кабелем для підключення через HDMI порт в телевізорі. Якщо у Вашому телевізорі відсутній..
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)