Інтернет-магазин «AvtoGPS» з 2008 року займається продажем навігаторів, реєстраторів для автомобілів, а також різних Смарт-ТВ приставок. За період роботи у цьомусегменті ринку нам вдалося налагодити партнерські відносини з провідними світовими виробниками техніки. Подібна співпраця сприяє появі у нашому каталозі виключно інноваційних рішен серед різноманіття гаджетів для авто і Смарт-ТВ приставок на базі системи Андроїд. За умови відсутності націнки посередника ми пропонуємо товар за ціною на 10-20% нижче, ніж в мережевих магазинах.

Ми не просто надаємо широкий вибір навігаторів, відеореєстраторів та Смарт-ТВ приставок, але і допомагаємо підібрати оптимальний варіант, враховуючи цілі і побажання клієнта. Кожна одиниця товару, яка надходить до покупця, налаштована і протестована, тому Ви маєте можливість використовувати гаджет одразу після купівлі. На всю техніку пропонуємо гарантію і забезпечуємо сервісне обслуговування якщо виникають будь-які недоліки в роботі.

Увесь товар нашого асортименту завжди в наявності. Крім того, відправляємо замовлення безпосередньо в день його оформлення для того, щоб Ви могли отримати свій гаджет  якомога швидше .

 Ви можете самостійно забрати товар в Києві або оформити замовлення зпередоплатою через будь-яку зручну для Вас службу доставки або використавши платіж «післяплата» на Ваш вибір. Ми зробимо все можливе для того, щоб співпраця з нами було максимально комфортна, вигідна і безпечна!