Виробник: Xiaomi
Артикул: Midrive UP02
Наявність: В наявності
629 грн.

Доставка Оплата

  Самовивіз
  Доставка по Києву
  Доставка по Україні
  Оплата готівкою
  Онлайн оплата
  Банківський переказ
Повернення і обмін товару здійснюється протягом 14 днів з дня покупки

Оригінальний кабель для режиму паркування Xiaomi 70Mai Hardware Kit призначений для підключення до відеореєстраторів Xiaomi:

  • ​​70mai Smart Dash Cam Pro (Midrive D02)
  • 70mai A500 Dash Cam Pro Plus (Midrive D16)
  • 70mai Dash Cam LITE (Midrive D8)
  • 70Mai A800/A800S 4K Dash Cam (Midrive D09)
  • 70Mai Rearview Mirror Dash Cam Wide (Midrive D07)

 

АЛЕ додатково підходить до всіх сучасних моделей відеореєстраторів 70Mai, що мають режим паркування і вихід для підключення живлення microUSB. Завдяки 70Mai Hardware Kit захист не зупиняється навіть коли ви залишаєте свій автомобіль.

Після паркування автоматично активується паркувальний режим, який захистить автомобіль 24/7. За допомогою вбудованого 3-осьового гравітаційного датчика і підключеного до акумулятора автомобіля кабелю для режиму паркування 70Mai Hardware Kit відеореєстратор зможе виявляти будь-яке зіткнення або сильну вібрацію і відразу ж почінати запис, щоб відобразити цінні відео докази. Записані відеоролики будуть доступно в додатку і на карті пам'яті відеореєстратора.

 

Додатковою особливістю стане наявність вбудованого в блок кабелю 70Mai Hardware Kit запобіжника, який відключить подачу живлення на відеореєстратор, якщо напруга в акумуляторі автомобіля стане нижче 11.4 В або 22.8 В, щоб не розрядити його повністю.


З цим товаром також купують:

      

Icon
проф. Консультація і підбір
Icon
Оплата при отриманні
Icon
Відправляємо в день замовлення