Xiaomi 70Mai Smart Dash Cam 1S WiFi Car DVR (Midrive D06) + голосовий супровід російською мовою
+ Голосовий супровід російською мовою + Голосове управління на англійській мові + Докладна інструкція російською мовою + Додаткове кріплення на присоску – У  П О Д А Р У Н О К!! + Міцний чохол для зберігання в комплекті -&..
Xiaomi 70mai A800 4K Dash Cam + Прошивка російською мовою Автомобільний відеореєстратор
Меню даного відеореєстратора Xiaomi 70mai A800 російською мовою Встановленна кастомна російськомовна прошивка Щільний чохол для зберігання в комплекті - П О Д А Р У Н О К!   Новий автомобільний відеореєстратор 70mai A800 в..
Dakota F16 пристрій для контролю втому водія - антисон з GPS модулем україномовна версія
Водій, котрий засипає за кермом автотранспорту, становить серйозну небезпеку на дорозі. Щоб водій постійно був у жвавому стані, має сенс придбати пристрій «антисон». Кращим варіантом для українського покупця стане модель нового покоління Dako..
Кабель режиму паркування Xiaomi 70mai Hardware Kit (Midrive UP02)
Оригінальний кабель для режиму паркування Xiaomi 70Mai Hardware Kit призначений для підключення до відеореєстраторів Xiaomi: ​​70mai Smart Dash Cam Pro (Midrive D02) 70mai A500 Dash Cam Pro Plus (Midrive D16) 70mai Dash Cam LITE (Midri..
Камера заднього виду 70mai HD Reversing Video Camera (Midriver RC09)
Камера заднього виду 70Mai RC06 Rear Camera призначена для підключення до таких відеореєстраторів Xiaomi 70mai: - 70Mai A400 2.6K Dash Cam - 70Mai A500S 2.5K Dash Cam - 70Mai A800 4K Dash Cam - 70Mai A800S 4K Dash Cam Камера не має ..
Кріплення на присосці для відеореєстратора Xiaomi 70mai Smart WiFi Car DVR, 70mai 1S та 70mai M300
Кріплення "на присосці" для відеореєстратора Xiaomi 70mai Smart WiFi Car DVR/70mai M300 вигідно відрізняється від "рідного" кріплення відеореєстратора, яке кріпиться на двосторонньому скотчі, тим що дане кріплення можна завжди з легкістю пер..
Кріплення на присосці для відеореєстратора Xiaomi YI Smart Car Dash Camera Grey
Кріплення "на присосці" для відеореєстратора Xiaomi YI Smart Car Dash Camera Grey вигідно відрізняється від "рідного" кріплення відеореєстратора, яке кріпиться на двосторонньому скотчі, тим що дане кріплення можна завжди з легкістю перемістити з одно..
Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Pro + Moдуль GPS  Midrive D03 - Прошивка російською мовою Автомобільний відеореєстратор
Меню даного відеореєстратора Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Pro російською мовою Щільний чохол для зберігання в комплекті - П О Д А Р У Н О К! Комплектується оригінальним GPS модулем-кріпленням Midrive D03 70mai Smart Dash Cam Pro + GPS ..
Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Pro + Прошивка російською мовою Автомобільний відеореєстратор
Меню даного відеореєстратора Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Pro російською мовою Щільний чохол для зберігання в комплекті - П О Д А Р У Н О К! 70mai Smart Dash Cam Pro - відеореєстратор нового покоління, в якому зроблений акцент на підвищений рі..
Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Pro + Прошивка російською мовою Автомобільний відеореєстратор
+ Прошивка даного відеореєстратора Xiaomi 70mai Smart WiFi Car DVR російською мовою + Російськомовне голосове управління + Докладна інструкція російською мовою + Додаткове кріплення на присоску – У  П О Д А Р У Н О К!! + М..
Xiaomi A500 70mai Smart Dash Cam Pro PLUS - Прошивка російською мовою автомобільний відеореєстратор Xiaomi
Меню даного відеореєстратора Xiaomi A500 70mai Smart Dash Cam Pro PLUS російською мовою (кастомна прошивка) Щільний чохол для зберігання в комплекті - П О Д А Р У Н О К !          ..
Xiaomi Yi Smart Car Dash Camera Grey
Меню ВСІХ відеореєстраторів Xiaomi Yi Smart Car англійською мовою + Кріплення на "присосці" в ПОДАРУНОК. Купуючи автомобільний відеореєстратор Xiaomi Yi Smart Dash Cam Grey в нашому інтернет магазині Ви отримуєте 2 кріплення: заводське на 3М ско..
Xiaomi Yi Smart Car Dash Camera Grey Сірий російська прошивка (2020)
Реліз 2020 року. Прошивка (меню) російською мовою. + Кріплення на "присосці" в ПОДАРУНОК. Купуючи автомобільний відеореєстратор Xiaomi Yi Smart Dash Cam Grey в нашому інтернет магазині Ви отримуєте 2 кріплення: заводське на 3М скотчі + кріплення..
Автомобільний відеореєстратор MiJia Car DVR Full HD Camera Black Меню на англійській мові
Автомобільний відеореєстратор MiJia Car DVR Camera Black з меню англійською мовою Завантажено останню версію офіційної прошивки англійською мовою 2019 року Відмінна нічна зйомка завдяки новому сенсору SONY IMX323 CMOS Full HD - фізичний роз..
Дзеркало GPS навігатор з відеореєстратором Dakota 787 Cruise 4G 1GB/16GB Андроїд + Камера Заднього Виду
  GPS навігатор відеореєстратор в формі дзеркала DAKOTA 787 Cruise 4G + камера заднього виду Автомобільний GPS навігатор-дзеркало з відеореєстратором Dakota 787 Cruise + камера заднього виду і 9 дюймовий екран - є новим поколінням пристрої..
Xiaomi A500S 70mai Smart Dash Cam Pro PLUS+ Прошивка російською мовою автомобільний відеореєстратор Xiaomi
Меню даного відеореєстратора Xiaomi A500S 70mai Smart Dash Cam Pro PLUS+ російською мовою (кастомна прошивка) Щільний чохол для зберігання в комплекті - ПОДАРУНОК ! Можливість підключення камери заднього виду (опція)   ..
Xiaomi A500S 70mai Smart Dash Cam Pro PLUS + RC09 задня камера для запису прошивка російською мовою автомобільний відеореєстратор Xiaomi
Меню даного відеореєстратора Xiaomi A500S 70mai Smart Dash Cam Pro PLUS+ російською мовою (кастомна прошивка) Щільний чохол для зберігання в комплекті - ПОДАРУНОК ! Комплект із задньою камерою 70mai RC09     ..
Модуль GPS (Midrive D03) для відеореєстраторів Xiaomi 70mai PRO і 70mai LITE
Модуль GPS (Midrive D03) для відеореєстраторів серії Xiaomi 70mai Cумісність 70mai Pro (Midrive D02) 70mai Lite (Midrive D08) ​Додаткові можливості після установки модуля GPS Дозволяє фіксувати швидкість руху Синхронізація..
Xiaomi 70mai A800 4K Dash Cam + RC09 задня камера для запису з прошивкою російською мовою Автомобільний відеореєстратор
Меню даного відеореєстратора Xiaomi 70mai A800 російською мовою Встановленна кастомна російськомовна прошивка Щільний чохол для зберігання в комплекті - П О Д А Р У Н О К!   Новий автомобільний відеореєстратор 70mai A800 в..

Як купити правильний відеореєстратор і не помилитися?

Реєстратор для автомобіля, з самого початку зарекомендував себе, як надійний помічник у вирішенні виникаючих на дорозі конфліктів і аварійних ситуацій. Камера завжди неупереджено записує те, що відбувається, що допомагає покарати винного і не засудити потерпілого.

Але авторегістратор купити навмання швидше не вийде - за роки існування з'явилося безліч видів і типів цього апарату, що робить покупку проблемним питанням, ніж здавалося на початку.

Види реєстраторів

Для початку, варто дізнатися, які пропонуються типи реєстраторів і чим вони відрізняються. Перше, і найважливіше відмінність, це кількість камер. Переважна більшість має всього одну камеру для запису, і при цьому записує такий відеореєстратор full hd 1080p, що безсумнівно, вельми непогано. У деяких реєстраторах вбудовані дві камери - одна для запису того, що відбувається на трасі, друга для запису того, що відбувається в салоні. Крім того існує тип відеореєстраторів, де стоїть до чотирьох камер. Такий реєстратор може охоплювати майже всю машину.

Перший тип, з однією камерою, безсумнівно, буде зручний простим автомобілістам, адже одна камера дає весь необхідний мінімум, який може знадобитися при попаданні в ДТП або іншу неприємну ситуацію. Такі відеореєстратори вже безліч років існують на ринку і зайняли найміцніші і міцні позиції, що, безсумнівно, може схиляти простого автомобіліста до вибору саме цих моделей.

Відеореєстратори з двома камерами відмінно підійдуть таксистам, адже саме для них важливо фіксувати те, що відбувається в салоні. У разі виникнення конфліктних ситуацій дебошир буде зафіксований на відео, що може послужити безпосереднім доказом в суді. Не скупіться і купіть краще такий реєстратор, якщо ви працюєте в таксі або подібних службах. Він може допомогти вам врятувати не тільки своє майно, а й ім'я чесного працівника.

Тип з безліччю камер буде зручний всім, але часом така кількість камер не завжди необхідно, та й ціна у подібних реєстраторів залишає бажати кращого. Однак, якщо вас несподівано помнуть або подряпають на іншому кінці автомобіля, то такий реєстратор стане справжнім порятунком.

Крім кількості камер, варто пам'ятати, що реєстратори відрізняються кутом огляду. Але не варто тут гнатися за широким кутом - занадто велике значення цього параметра може спотворювати зображення і сьогодення відстань на відео. Найоптимальнішим числом тут вважається кут від 100 до 120 градусів. Це вже набагато більше ніж стандартний кут огляду у дешевого реєстратора.

Бійтеся неякісних підробок, адже у них кут може бути набагато нижче необхідних параметрів - аж до 30 або 40 градусів, що значно менше ніж людський кут. Такий реєстратор може не записати найважливіше і залишити вас у дурні в разі гострої необхідності широкого кута огляду на відео.

Вибір магазину

Дуже часто магазини, що пропонують надзвичайно низькі ціни обманюють своїх покупців і видають брехню за правду. Замість заявлених реєстраторів з якісним зображенням і складанням, приходять дешеві китайські підробки відомих фірм.

Деякі шахраї йдуть далі - замість реєстратора приходить зовсім інший товар, або зовсім нічого не приходить.

Як же бути в такій ситуації? Купити відеореєстратор в Україні стало справжнісінькою проблемою, адже через велику кількість шахраїв важко зрозуміти де реальний продавець.

Як уникнути помилки

Для того, щоб не попастися на вудку шахраїв, варто користуватися послугами тільки магазинів з довгою історією, великою кількістю задоволених покупців і добрим ім'ям. Наш інтернет магазин працює з 2008 року.

Наш магазин по-справжньому пишатється тим, що поєднує в собі всі ці якості. У нас ви можете купити всі види реєстраторів. Як міні відеореєстратор, так і відеореєстратор з gps, також у нас можливо придбати прихований відеореєстратор.

Ми відкрито заявляємо, що якість нашої продукції завжди на вищому рівні, а надання гарантії забезпечить вам безпечну покупку. Крім того, терміни доставки наших товарів є дуже привабливими, чім безсумнівно не можуть похвалитися багато інтернет магазинів.

Звичайно, вирішити зробити вибір самостійно - важко. В цьому випадку кваліфікований персонал завжди готовий проконсультувати Вас у виборі потрібного девайса.

У нашому магазині авторегістратор купити київ може максимально дешево з мінімальними термінами доставки і максимальною економією.