Виробник: Dakota
Артикул: Rear-Camera-install
Наявність: В наявності
539 грн.

Доставка Оплата

  Самовивіз
  Доставка по Києву
  Доставка по Україні
  Оплата готівкою
  Онлайн оплата
  Банківський переказ
Повернення і обмін товару здійснюється протягом 14 днів з дня покупки

Універсальна камера заднього виду із двома варіантами кріплення.

Одна камера - ДВА види монтажу

Основні переваги цієї моделі

Камера має два види монтажу в комплекті: стандартне кріплення на металевій ніжці (йменоване в народі "Метелик") а також комплект перехідників для врізного монтажу. Які дають можливість здійснення "прихованого" монтажу шляхом врізання "урівень" камери в бампер або іншу площину авто. Діаметр майбутнього отвору дорівнює стандартному отвору парктроніка – 18.5 мм. Свердло діаметром 19мм поставляється у комплекті.

Камера заднього виду являє собою універсальний пристрій з високою світлочутливістю сенсору і вісокою роздільною здатністю картинки для камер заднього виду. Дана камера оснашена сучасної матрицею CCD (зображення краще ніж в застарілих матрицях CMOS). Формат відео сигналу NTSC - передається зображення кольорове зі статичними лініями для паркування. Установка проводиться в будь-якому зручному місце для водія. Камера водонепроникна. Широкий кут огляду в 170 дозволяє не упустити жодну перешкоду при задньому ході автомобіля. Висока роздільна здатність камери - 500х582 пікселів видає гарну і розбірливу картинку на монітор GPS навігатора або автомагнітоли.

Дана камера має в комплекті штекер 2.5 мм для підключення до навігаторів або тюльпан для автомагнітол. Провід довжиною 5.5 метрів який поставляється в комплекті з камерою заднього виду, дозволить легко прокласти відео кабель всередині будь-якого автомобіля або мікроавтобуса.

Для підключення камери заднього виду достатньо підключити дроти живлення камери до ліхтарів заднього ходу в автомобілі. Закріпити камеру. Підключити через AV вхід 2.5 мм в AV вхід Gps навігатора роз'ємом 2.5 мм або на роз'єм REARCAM в автомагнітолі. Готово! При подачі живлення (включення задньої передачі) на ліхтарі заднього ходу, подається живлення на камеру і зображення виводиться на екран GPS навігатора/магнітоли. Після виключення ліхтарів заднього ходу автомобіля - камера відключається і на екрані навігатора будуть відображатися карти навігації або останній пункт меню в автомагнітолі, який був до включення камери заднього виду.

Комплект поставки:

  • Камера заднього виду
  • Перехідник для врізання в бампер
  • Металеве кріплення типу "метелик"
  • Кабель для прокладання по салону авто 5.5 метрів
  • Кріпильні шурупи - 2 шт
  • Свердло 19мм


Для підключення на вантажівках-довгомірах потрібно додатково використовувати відео кабель довжиною 20 метрів

Icon
проф. Консультація і підбір
Icon
Оплата при отриманні
Icon
Відправляємо в день замовлення