Виробник: Rii Mini
Артикул: RII Mini i25A (с микрофоном)
Наявність: Нет в наличии
679 грн.

Доставка Оплата

  Самовивіз
  Доставка по Києву
  Доставка по Україні
  Оплата готівкою
  Онлайн оплата
  Банківський переказ
Повернення і обмін товару здійснюється протягом 14 днів з дня покупки

Версія V2.0 випуск 2020 года

Rii mini 25A є модернізованою версією Rii mini 25. Мікрофон і роз'єм 3,5 мм виступають в якості доданого обладнання до нової версії. Аудіо застосовується для набору тексту голосом, а також для спілкування по Skype та інших сервісів схожого призначення.

Rii mini 25A є зручним засобом для взаємодії з пристроями мультимедіа. Клавіатура містить в собі аеромишь з гіроскопом, клавіатуру для текстового набору, окремі кнопки для роботи з контентом і пульт для обладнання, який має можливості для програмування. Пульт копіює від DVD програвача або телевізора сигнал, який потім можна встановити на 1 з 4 кнопок, які використовуються для навчання. Вони виділяються помаранчевим кольором для того, щоб їх не сплутати.

Клавіатура функціонує від акумулятора, що входить до комплекту. Пристрій може працювати зі стандартними клавіатурою і мишкою. Немає необхідності встановлювати сторонні драйвери. Управління мишею схоже на роботу з указкою, під час зміни положення, курсор переміщається в відповідним чином.

Пульт виготовлений з високоякісних матеріалів. Прогумовані клавіші характеризуються комфортним розташуванням, що унеможливлюють натискання не тій кнопки. Надійний гіроскоп якісно відкалібрований і простий в застосуванні, при якому курсор не буде судорожно переміщатися по екрану.

Нові версії пристрою 2020 року відрізняються тим, що під час використання миші кнопки клавіатури блокуються від випадкового натискання. При використанні клавіатури включається блокування миші. Все це відбувається в автоматичному режимі, миша і клавіатура знаходяться з різних сторін. Rii mini 25A реагує на зміну розташування в просторі за допомогою спеціального датчика. Також з поліпшень даного пристрою, варто виділити посилення інфрачервоного передавача.

Riitek є лідером ринку з виробництва таких пристроїв. Копії цієї клавіатури також виготовляються на замовлення для багатьох інших фірм. Маніпулятор дозволяє управляти різними пристроями, серед яких Smart TV, персональні комп'ютери, проектори та Android приставки.

Модель Rii mini i25A
Сумісність Аndrоіd TV Box, Wіndоwѕ, Мас, ІОЅ
(Ідеально для Андроїд Смарт ТВ приставок і Ноутбуків)
Тип Аеро миша (Гіроскопічний Пульт) + Клавіатура + Мікрофон + вихід для навушніків
Радіус дії 10 метрів
Источник питания Вбудований Lion Акумулятор
Підключення 2,4 ГГц
Розмір 170 × 50 × 15 мм
Вага 110 грам
Комплектація Πyльт-Клавіатура - 1шт, UЅВ пepeдaтчіĸ - 1шт,
Кабель для зарядки
Pyĸoвoдcтвo пo експлуатації 1шт.
Icon
проф. Консультація і підбір
Icon
Оплата при отриманні
Icon
Відправляємо в день замовлення