Виробник: X96
Артикул: IR-X96
Наявність: Нет в наличии
39 грн.

Доставка Оплата

  Самовивіз
  Доставка по Києву
  Доставка по Україні
  Оплата готівкою
  Онлайн оплата
  Банківський переказ
Повернення і обмін товару здійснюється протягом 14 днів з дня покупки

Виносний інфрачервоний датчик (X96 IR remote extension) для смарт-тв приставок виробника X96 дозволяє сховати приставку за телевізор, при цьому працюватиме штатний пульт.

Робота ІЧ датчика

При використанні стандартного комплектного пульта від приставки між пристроями повинна бути пряма видимість для коректної роботи рідного ІЧ пульта від приставки. Але не завжди можливе розміщення приставки так, щоб сигнал від пульта потрапляв прямо в віконце приставки, що приймає - наприклад якщо телевізор закріплений на стіні, приставка захована в полицю під ТБ або немає вільного місця в ніші. Для усунення цих незручностей є виносний IR датчик, який передає сигнал від пульта до приставки, навіть якщо приставка перебуває за перешкодою. Вставляєте приймач у відповідний роз'єм приставки (на роз'ємі написано IR), а головку, що приймає, кріпіть на видному місці, за допомогою двостороннього скотчу 3М який поставляється в комплекті. Тепер ваша приставка приймає сигнал інфрачервоного пульта, навіть перебуваючи за телевізором.

Кріплення

Додатково до комплекту входить кріплення для приставки у вигляді двох квадратів (4,5 см на 3,5 см) на двосторонньому скотчі, що з'єднуються між собою за допомогою текстильної застібки. За допомогою цього кріплення можна сховати будь-яку приставку за телевізор, тумбу або прикріпити на стіну.

Параметри:
Колір чорний
Модель: IR96
Роз'єм: 3,5 jack 3-pin
Діапазон хвилі: далекий інфрачервоний
Режим роботи: одноімпульсний
Робочі матеріали: Напівпровідники
Відстань прийому: 1-10 м
Довжина кабелю: 1 м

Підходить до моделей: X96, X96 mini, X96Q, X96 max, X96 max Plus, X96 mate

Icon
проф. Консультація і підбір
Icon
Оплата при отриманні
Icon
Відправляємо в день замовлення