Виробник: Китай
Артикул: G10S с микрофоном
Наявність: В наявності
399 грн.

Доставка Оплата

  Самовивіз
  Доставка по Києву
  Доставка по Україні
  Оплата готівкою
  Онлайн оплата
  Банківський переказ
Повернення і обмін товару здійснюється протягом 14 днів з дня покупки

Новий аеропульт G10S прекрасно підходить для дистанційного керування цілою низкою електронних пристроїв, таких як комп'ютери, медіаплеєри, смартпроектори і інші. За допомогою цього пульта можна управляти практично будь-яким сучасним гаджетом з можливістю підключення приймача ІК-сигналу! Ще один плюс даного аеропульта полягає в тому, що його роботу підтримують всі сучасні операційні системи. Аеропульт G10S оснащений гіроскопічним маніпулятором типу «миша», програмованої ІК-кнопкою включення і виключення, а також мікрофоном. Це дозволяє використовувати аеропульт G10S в якості одного з 3-х пристроїв - звичної мишки (для переміщення покажчика буде використовуватися гіроскоп), голосової клавіатури і пульта дистанційного керування для гаджетів.

 

Як підключити G10S?

Процес підключення пульта достатньо простий і складається з 2-х етапів:

 

1. Спочатку в нього необхідно вставити нові батарейки

2. Потім оснастити USB-донглом гаджет, яким передбачається управляти

 

На цьому процес підключення пульта закінчений. Немає необхідності в установці додаткових драйверів або додатків. Після підключення аеропульта він відразу починає працювати. Про необхідність заміни батарейок на панелі пульта  з'явиться спеціальний світлодіод.

Голосове управління пультом

Якщо користувач хоче голосом набрати текст, то для цього необхідно натиснути кнопку мікрофона і не відпускати її. Потім потрібно встановити курсор в обрану позицію і промовити текст, який тут же буде друкуватися на дисплеї. При цьому можна задіяти голосового помічники від Гугла (Assistant для ОС Android) або Cortana для OC Windows.

 

При наявності гаджета, на якому встановлено голосовий помічник, після натискання кнопки з іконкою мікрофона на аеропульте починайте вимовляти команди: «відкрити YouTube», «погода на завтра» і інше. Помічник відразу почне їх виконувати.

 

Як запрограмувати кнопку включення на аеропульте G10S

Пульт дистанційного керування після його налаштування стає головним командним центром для всіх підключених пристроїв. Однак можуть виникнути труднощі з включенням одного певного пристрою: телевізора, кондиціонера і інших приладів. Скажемо відразу: з виключенням такі проблеми зникають, пульт в цьому випадку відпрацьовує свою задачу на відмінно.

Коли пристрої вимкнені, то їх порти знаходяться в повністю знеструмленому стані. Це призводить до припинення зв'язку між USB-доглом і аеропультом. Тому розробники Air Mouse G10S зробили кнопку, яку можна запрограмувати. При цьому в пам'яті пульта зберігаються ІК-сигнали, які сумісні з різними пристроями (телевізором, кондиціонером і іншими приладами)

Для програмування кнопки включення пристроїв на аеропульті необхідно:

 

1. Максимально зблизити пульт обраного пристрою і G10S в просторі;

2. Натиснути і утримувати кнопку включення на аеропульті G10S до початку миготіння світлодіода;

3. Натиснути відповідну кнопку на пульті пристрою;

По завершенні миготіння світлодіода кнопка аеропульта буде запрограмована на включення. Іноді операція програмування може запросити кілька спроб. Необхідно просто повторити процес в тій послідовності, яка була описана раніше, до успішного завершення. Залежно від сили сигналу пульта з якого Ви зчитуєте сигнал - кнопка може запрограмуватися тільки з 10 разу.

 

Для видалення запрограмованого сигналу слід натиснути комбінацію клавіш «ОК + DEL».

Модель G10S
Сумісність Аndrоіd TV Box, Wіndоwѕ, Мас, ІОЅ
(Ідеально для Андроїд Смарт ТВ приставок і Ноутбуків)
Тип Аеро миша (Гіроскопічний Пульт) + Мікрофон
Радіус дії 10 метрів
Источник питания ААА
Підключення 2,4 ГГц
Розмір 145 × 45 × 23 мм
Вага 62 грам
Комплектація Πyльт-Клавіатура - 1шт
UЅВ пepeдaтчіĸ - 1шт,
Pyĸoвoдcтвo пo експлуатації 1шт.
Icon
проф. Консультація і підбір
Icon
Оплата при отриманні
Icon
Відправляємо в день замовлення